Hakkımızda - Ferlove.net

Ferlove.net

En uygun ve kaliteli makyaj ürünleri, çeşitleriyle Ferlove.net'de!

blog-img

Hakkımızda

Ferlove;  kozmetik sektörü tecrübesini gençliğin dinamizmi ile birleştirerek İstanbul kağıthane'deki  ofisinde faaliyetlerine başlamıştır. Geniş ve yenilikçi ruhunu, sektör tecrübesi ile harmanlayarak ürünlerine yansıtmakta; gücünü ürünlerinin başarısından alarak  müşterilerine hizmet vermektedir.
Markalarını ve ürün yelpazesini, her geçen gün yeni ürünler ile zenginleştiren Ferlove, daha kapsamlı bir hizmeti yüksek kalite ile sunmayı ilke edinmiştir. Ferlove prensipleri gereği ; doğaya saygılı, insan sağlığına önem veren, yüksek kaliteli ürünleri tüketicilerine doğru fiyat politikalari ile sunarken, güvenilir satış sonrası hizmeti ile de müşterilerini desteklemektedir. Müşteri taleplerini, bölgesel farklılıkları ve piyasa koşullarını analiz ederek, ürünlerinin satışlarını yakinen takip eden Ferlove, değerlendirmelerini müşterileri ile paylaşıp, gerekli adımları atarak, artı değer kazandırma çalışmalarını aralıksız devam ettirmektedir.
Özetle; geniş ve amatör ruhunun enerjisini, profesyonel bir hizmet anlayışıyla bütünleştiren Ferlove siz değerli müşterilerimize geleceğin dünya markasını önermektedir.
Daha fazlasını isteyenler için FERLOVE !